לחשב מסלול מחדש:
ד"ר עירית קורן, פסיכותרפיסטית
מטפלת באנשים שמחפשים שינוי באמצע הדרך. 

 
 
 
ברוכים הבאים,  
 
 
 
כשאני יושבת לי במרפסת, בסופו של יום, אני מוצאת את עצמי מהרהרת במטופלים שפגשתי. אני מבינה שכל כך הרבה אנשים חווים, באמצע הדרך, כאבים, משברים ואתגרים הדומים זה לזה ועדיין כל מכאוב הוא ייחודי במינו.

אני חושבת עד כמה קשה לרובנו להוביל את החיים שלנו: רבים מאתנו בודדים בתוך הזוגיות או בין חברים — בדידות שניתן לחוש בה גם כשאנו בחדר מוצף באנשים. אני מבינה עד כמה כולנו חווים קושי במערכות יחסים עם הורים, ילדים ובני זוג, כישלון ותסכול בעבודה ובקריירה שלנו, ותחושה של חוסר חיוניות או אושר.

כשאנו מרגישים את התחושות הללו, אנו נעטפים בתחושה של עצבות וחשים לכודים, בלי היכולת לנוע ולייצר שינוי ובחירה בחיים שלנו. כשאני חושבת על  כך, אני מצטערת שרבים לא מבינים עד כמה אפשרי שיהיה אחרת. אם עוצרים לרגע כדי להשתהות, לדבר, ולהבין, ניתן להשתמש בעצב
ות, וגם בכעס, כמנוע לשינוי ולתקווה. כשעוצרים, אפשר להתחיל לשאול שאלות שאולי לא העזתם לשאול עד עתה ולדבר על מה שלא יכולתם לדבר עד עכשיו עם אף אחד.

אני מתמחה בטיפול פרטני באנשים שחווים:


 אתגרים, משברים וקשיים בזוגיות

 קשיים במיניות, דימוי גוף, אינטמיות מינית.

 התלבטויות והתמודדיות עם העבודה והקריירה

 התמודדות עם הורים מזדקנים

 אתגרים מול ילדים קטנים ומתבגרים 

 קושי ביחס לתופעת הקן למרוקן

דרך טיפול אפשרלהבין מהם הרצונות שלכם ולהתחיל לפעול כדי להשיגו ומכאן שגם לייצר את השינוי המיוחל לכם;
לשאת ולהתמודד עם תחושת הבדידות בתוך או מחוץ לזוגיות;
לגלות שאפשר להיות עם שקט נפשי ולהפחית את הרעש והמאבק הפנימי וכן 
להתפתח ולהרגיש חופשי/יה ובעל/ת בחירה.

דרך טיפול אפשר 
לצאת החוצה לעולם ולהיות נוכח/ת באופן מלא ועוצמתי, להפסיק להלקות ולנזוף בעצמכם ולהתחיל
ללמוד להסתכל על  עצמכם בעין חומלת וטובה.
 
 
 
בקליניקה שלי אני נותנת,

  טיפול פרטני במבוגרים:
הטיפול הפסיכולוגי (בגישה הדינאמית) עוזר להתמודד עם מגוון בעיות וקשיים בכך שהוא מאפשר להעמיק ולגעת בחוויות העמוקות והמשמעותיות ביותר של הנפש. אחד הנושאים המרכזיים העולים בטיפולים השונים הוא מערכות היחסים שאיתם מתמודדים אנשים בחייהם. אנשים רבים מבקשים להבין מדוע הם מגיבים לסיטואציות מסויימות כפי שהם מגיבים והם עסוקים בשאלה כיצד הם יכולים לשפר את יחסיהם עם בן או בת הזוג; עם ילדיהם (בעודם קטנים או מתבגרים); עם הוריהם בשלבים שונים של החיים; ואף עם הבוסית או עם חבריהם. אני מאמינה שטיפול יכול להביא תובנות ותשובות לשאלות אלו ולהביא לשינוי משמעותי בחייהם של אנשים. לצערנו אנו לא יכולים לשנות את המציאות שסביבנו וגם לא את האנשים שסביבנו, אולם אנו יכולים לשנות את ההתמקמות שלנו לנוכח מצבים שונים בחיים. הטיפול מאפשר להבין טוב יותר את עצמי ואת הסביבה שלי ובכך מאפשר לנו להתמקם אחרת מול המציאות והאנשים שבחיינו והם מצידם מגיבים לשינוי זה וכך נוצר משהו אחר וחדש. כמו קסם...

לקביעת פגישה צרו קשר.
 
 הדרכה למטפלים ולסטודנטים לעבודה סוציאלית
אני מעניקה הדרכה פרטנית למטפלים וכן לסטודנטים לעבודה סוציאלית שעושים הכשרה מעשית. 

  קבוצות לנשים, באמצע החיים, המתמודדות עם אתגרי ומשברי חיים:
אני פותחת קבוצות לנשים, הנמצאות באמצע החיים, ומתמודדות עם קשיים שהחיים מזמנים איתם. קשיים אלו יכולים להיות בהקשר של זוגיות, קריירה, גידול ילדים והתמודדות עם הורים מזדקנים. כשאנו יושבות בקבוצה ושומעות את החוויות של נשים אחרות, אנו מבינות כמה כולנו מתמודדות עם דברים דומים ואנו יכולות לקבל נחמה, עצה ועידוד. אנו מבינות שאנו לא לבד בעולם, ולא היחידות שמתמודדות עם הקשיים הללו. הקבוצה גם מהווה מעין ראי עבורנו, שעוזר לנו להשתקף ולהבין כיצד אנו מפרשות ומגיבות לעולם. כתוצאה מכך אנו יכולות לקבל זויות ופרשנויות אחרות לחוויות שלנו. כך נוצר שינוי של התגובות וההבנות שלנו למצבים שונים בחיינו. זה יוצר תקווה ובחירה. 

 מסעות נשיים למדבר בעקבות האהבה והזוגיות:
אני מוציאה מסעות נשיים ללב המדבר על מנת לאפשר לנשים לדבר על האהבה והזוגיות שלהן, בין אם הן נמצאות בזוגיות כזו ובין אם הן בחיפוש אחר זוגיות כזו. השקט של המדבר מאפשר לצלול לנבכי הנפש, להסתכל ולדבר על דברים שמאתגרים וכואבים לנו. דברים שביום יום אין לנו את הזמן או עם מי לדבר עליהם. האפשרות לדבר, לשתף, להבין וללמוד מאחרות יוצר תזוזה בתוכנו שאותה ניתן  לקחת ואחר כך וליישם ביום יום. לחצו על מסע נשי  להבנה מעמיקה יותר לגביו.
    

 
 
    כל הזכויות שמורות לד"ר עירית קורן  ©    הצהרת נגישות
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus