לחשב מסלול מחדש:
ד"ר עירית קורן, פסיכותרפיסטית
מטפלת באנשים שמחפשים שינוי באמצע הדרך. 

 

 
ד"ר עירית קורן, [M.S.W., Ph.D],
לחשב מסלול מחדש: ד"ר עירית קורן, פסיכותרפיסטית,
מטפלת באנשים שמחפשים שינוי באמצע הדרך


 
שלום וברוכים הבאים לאתר שלי,
שמי עירית קורן ואני פסיכותרפיסטית, בעלת קליניקה פרטית במודיעין.
בנוסף אני נותנת הדרכה למטפלים וכן לסטודנטים לעבודה סוציאלית בהכשרה מעשית. 

אני מאמינה בתהליכי עומק שיכולים לייצר שינוי משמעותי. אני נותנת טיפול פסיכולוגי פרטני, מעמיק וארוך טווח (בגישה דינאמית). הטיפול שלי מאפשר מרחב פיזי ורגשי שבו:


 מותר לדבר על הכל, ללא עין שיפוטית וביקורתית  ;

 להגיע לשורש הדפוסים והקשיים על מנת לייצר שינוי;

 לקבל אמפטיה והבנה לצד חשיבה ופרשנות שמאפשרים לראות את הדברים מזווית חדשה ושונה;

 לקבל טיפול מקצועי עם מטפלת בעלת ניסיון ורגישות לנושאים של זוגיות ומגדר,  מעברים  בחיים, קשי ומשברי חיים.

אני מאמינה מעומק ליבי שהטיפול הוא מסע משותף שבו אנו צוללים לעמקי הנפש כדי להבין מה מניע אותנו, מה מפעיל אותנו, מהם הדפוסים שאנו משחזרים בחיינו, וכיצד אנו יכולים להקשיב יותר לרצונות ולמאוויים שלנו ולפעול לשינוי שיוצר תחושה של בחירה וחירות בתוך החיים.

אני חושבת שהצלחת הטיפול נובעת מהיחסים העדינים המתרקמים בין מטפלת למטופל/ת. מחקרים רבים מראים כי הצלחה של טיפול נובעת לא מהגישה התיאורטית שבו הטיפול נעשה ולא מהתעודות וההכשרות שהמטפל עבר, אלא מהתחושה של האכפתיות והקשר העמוק שנוצר בין שני אנשים, הנפגשים באופן אינטימי, שונה ומיוחד. זהו מפגש שהינו אחר מכל מפגש אחר בחייכם.


   לקביעת פגישה צרו קשר.

אם מעניין אותכם לקרוא עוד קצת עליי (וגם על ההכשרה והתעודות שלי)
אז הנה כמה מילים נוספות:


קיבלתי את תואר המאסטר שלי (.M.S.W) בעבודה סוציאלית קלינית מ Yeshiva University שבניו יורק וסיימתי את לימודי התעודה בפסיכותרפיה במכון מגיד של האוניברסיטה העברית.
לפני כן עשיתי את התואר השלישי (.Ph.D) שלי בתוכנית ללימודי מגדר באוניבריסטת בר-אילן. במשך שנים רבות חקרתי ולמדתי באקדמיה הן בארץ והן בארה"ב. אולם לאחר קרוב לעשור באקדמיה,  הרגשתי שעל אף שהמחקרים והפרסומים שלי עסקו בעניינים חברתיים, הייתי מנותקת מהאנשים ומהחיים עצמם, בהיותי חלק ממגדל השן האקדמי. בעקבות כך עשיתי הסבה מקצועית והפכתי למטפלת. התואר שלי במגדר וכן השנים של העבודה האקדמית והמחקרית, נתנו לי פרספקטיבה רגישה לנושאים של מגדר ובכלל זה לנושאים הקשורים לנשיות, גבריות, זהות ונטיה מינית, זוגיות, וכדומה.

בעבר עבדתי בשירות הפסיכולוגי בשער הנגב שבמכללת ספיר ובמקביל הרצאתי שם במחלקה לעבודה סוציאלית בקורסים הקשורים לרגישות רב תרבותית; כתיבה אקדמית; הכשרת סטודנטים וכן הדרכת סטודנטים. לפני כן,עבדתי בשירות הציבורי בבריאות הנפש, שם טיפלתי במבוגרים בעלי מגוון קשיים והפרעות (קשיים ביחסים בינאישיים, חרדה, דכאון, קשיי הסתגלות ותשושי נפש).  

במהלך השנים האחרונות כתבתי שני ספרים: ארון בתוך ארון: סיפוריהם של הומוסקסואלים ולסביות דתיים" (2003, ידיעות אחרונות). ו"הרי אתה מחודש לי: מגדר, דת ויחסי כוח בטקס הנישואין היהודי (2011, מאגנס). כמו כן, כתבתי מספר מאמרים בכתבי עת שונים בנושאים של מגדר,יחסי כוח, מיניות, נשיות וגבריות וכן הלאה. מאמרים אלו נכתבו בשפה העברית והאנגלית. 
 
אני מטפלת ומדריכה מטפלים בשפה העברית והאנגלית ברמת שפת אם.

 
..
 
    כל הזכויות שמורות לד"ר עירית קורן  ©    הצהרת נגישות
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus